KATEGORİLER

Şık tercihlerle en özel davetiyeler

Konsept Davetiye Modelleri

En yeni ve en şık davetiyeleri her sene yenilediğimiz kataloglarımız bu yıl da özel tasarımlarla sizlere sunuyoruz. Yıllardır sektöre önem veren firmamız önümüzdeki senerdede dünya evine girmeye hazırlanan çiftlerimizin nişan, düğün, kına ve nikah törenleri için birbirinden moda özel ve görkemli tasarımlara sahip davetiye çeşitlerimizi katalog halinde sizlere sunuyoruz. Bu yıla özel mevsim gözetmeksizin Dünya evine kış, bahar ve yaz aylarındada yapılacak organizasyonlar içinde her mevsimin çizgilerini taşıyan davetiye modellerinide bulmaz mümkün. Ayrıca beğendiğiniz davetiyeleri kişiselleştirme konusundada son derece hassas davranarak mümkün olduğunca davetiyenizi kişiselleştirmenize olanak sağlıyoruz.

Artas baskı’ da yeni nesil davetiyeleriniz en göze çarpacak şekilde tasarlanır ve beğeninize sunulur. Eğlenceli davetiyelerle de ayrıca davetli misafirlerinize küçük süprizler yapmanızda mümkün. Yada romantik bir davetiye tercihiniz için çiçek desenli modelleri de tercih edebilirsiniz. Doğada var olan birbirinden güzel renk, motifler, desenler bulunan modelleri de tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra sadelikten yana olanlar için sade düz geometrik desenleri olan davetiye çeşitlerinden de beğenebilirsiniz. Yeni evlenecek çiftlerimiz için düğün merasimi son derece özel bir organizasyondur. Bu organizasyonda her şeyin kusursuz olması çok önemlidir. Bununla birlikte bu organizasyonda sevdikleriniz ve dostlarınızın yanınızda olması ayrı bir değer katar. Uygun davetiye modellerimizle tüm sevdiklerinizin ve dostlarınızın yanınızda olmasına olanak sağlamaktayız. Davetiye koleksiyonlarımızda her bütçeye uygun davetiye çeşitlerimiz bulunmaktadır.

 

Sade Davetiye Çeşitleri

 

Yaşantımızda doğum günü, düğün, yılbaşı gibi özel günlerde veya yeni bir açılış olabilir bu gibi hayatımıza yön veren önemli günleri sevdiklerimiz ile paylaşmak ve ölümsüzleştirmek isteriz. Bu tarz önemli günlerimizi telefonla mail veya bir mesajla bilgilendirmek yerine daha özel karşıdaki kişiyi değerli hissettirecek bir davetiye ile davet etmek çok daha güzel bir yöntem olmuştur. Davetiyelerdeki kalıcılık kulaktan duyma çevreden öğrenilen haber gibi olmaması yazılı ve kişiye özel verilmesidir. Atalarımızında dediği gibi söz uçar yazı kalır. Ayrıca bir anı olarakta saklanabilirler. İleriki zamanlarda tekrar bakıldığında o güzel anıyı tekrar canlandırabilirler.

Bir organizasyonun pürüssüz olması son derece önemlidir. Bu organizasyon kişinin zevkini yansıtır. Organizasyonların bir konseptinin olması renk uyumunda olması ayrıca bir dikkat gerektirir. Bu noktada birçok model arasından organizasyonunuza uyumlu renk ve desenlerde davetiyeyeyide bulmanız mümkün. Davetiye seçiminde bir başka unsur ise hangi amaçla kullanılacağıdır. Bir iş yeri oranizasyonuysa ve bir lansman yapılacaksa örneğin daha sade bir davetiye modeli daha uygun olacaktır fakat parti gibi daha eğlence odaklı bir davetiye yapılacaksa renkli bir davetiye seçilebilir bu durum tabiki kişinin kendi zevki ön planda tutularakta tercih edilebilir. Davetiyelerde tipografi kurallarına uyulması önemli olduğu gibi kısa karşıdaki kişiyi sıkmayacak şekilde istenilen mesajı vermelidir.

Karikatürlü Davetiye Çeşitleri

Karikatürlü davetiye çeşitleri farklılığı seven  kişilere en uygun seçenekler arasındadır. Özellikle çocuklar tarafındanda oldukça sevilmektedir bu nedenle sünnet olacak çocuklarada fikri sorulduğunda çocuğunuzun seveceği bir davetiyeyi kişselleştirmekte oldukça iyi olacaktır. Sünnet davetiyeleri ayrıca bir anı olakta kalacağından yıllar sonra baktıkça yüzünde bir gülümseme yaratabilir. Ayrıca davetiyenin karikatürlü olması herkes tarafından kullanılan klasik davetiyelerden ayıracaktır. Her zevke göre tasarlamış birçok karikatürlü davetiye çeşitlerimiz bulunmaktadır. Bu özel gününüzde organizasyonunuza uyum sağlayacak bir davetiye bulabilirsiniz. Davetiye konusunda bu özel gününüzü taçlandırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmek yeterli olacaktır.

Sünnet düğünü çocuğun korkusu giderilmesi amacıyla hemde erkekliğe ilk adım atmasını kutlamak için hazırlanan bir törendir. Bu özel organizasyona çağrılacak konuklaklar için hazırlanan davetiyeninde özel olması doğru bir seçim olacaktır. Bu nedenle size uygun tasarımı belirleyip ilginç ve dikkat çekici bir davetiye iyi bir seçim olacaktır. Son zamanların en revaçta olan davetiyeler arasından karikatürlü davetiyeleri size sunuyoruz.

Bu özel günden geriye kalanlar ise sünnet düğünü fotoğrafları ve sünnet düğünü davetiyesidir. Sünnet düğünü davetiyeleri ise artık karikatürlü sünnet davetiyeleri ile daha eğlenceli hale getirilebilmektedir. Herkeste birbirinin benzeri sıradan davetiyelerden sıkıldıysanız siz de kendinize ait özel bir tasarım yaptırarak çocuğunuzun sünnet düğünü davetiyesini karikatürlü olarak hazırlatabilirsiniz. Bu davetiyeler sayesinde hem davetlilerin yüzlerinde bir tebessüm belirmesini sağlayabilir hem de kendinize özel bir anıya sahip olabilirsiniz.

 

Dilerseniz davetiye modellerimizi BURADAN inceleyebilir yada Artas Baskıyla iletişime geçip tarzınıza uygun birçok davetiye konusunda yardım isteyebilirsiniz.

 

 

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.